NYERTESEK

Heti nyertesek

1. heti nyertes: Laszák Livia - Miskolc

2. heti nyertes: Veres Erika - Páty

3. heti nyertes: Fónad Anna - Mátraderecske

4. heti nyertes: Marosvári Norbert - Nyáregyháza

5. heti nyertes : Harsányi Marianna - Nekézseny

6. heti nyertes : Ferenci Márta - Gönyű

7.heti nyertes: Juhász Eszter - Miskolc

8. heti nyertes: Ivánkovics Erika - Gyöngyöshalász


Napi nyertesek:

05.15. Tóthné dr. Márton Veronika - Keszthely

05.16. Veszprémi Edina - Győr

05.17. Barna Katalin - Gödöllő

05.18. Oross Hajnalka - Szombathely

05.19. Fodor Margit - Hatvan

05.20. Mirk Anett - Budapest

05.21. Katona Réka - Budapest

05.22. Farkasné Füzesi Edit - Debrecen

05.23. Barna Katalin - Gödöllő

05.24. Hosszú Dalma - Budapest

05.25. Verbó Andrea - Mány

05.26. Venczelné Csatáry Csilla - Biharkeresztes

05.27. Pajor Borbála - Szombathely

05.28. Hénop Barbara - Nagymaros

05.29. Ferenczy Éva - Dány

05.30. Szeniczey Zsolt - Gyöngyöshalász

05.31. Helli Zsolt - Budapest

06.01. Iványi Barbara - Szolnok

06.02. Jeges Jánosné - Hajdúszoboszló

06.03. Berkes Vivien - Budapest

06.04. Pelle Ágnes - Eger

06.05. Benczik Judit - Szentgotthárd

06.06. Ihász Bernadett - Nagyatád

06.07. Kerek Györgyi - Nagykanizsa

06.08. Böllér Mónika - Rózsaszentmárton

06.09. Dorogi - Lengyel Éva -  Mezőkövesd

06.10. Papp Karolina - Pilisszentiván

06.11. Antal György - Dunakeszi

06.12. Gyurcsák Krisztina - Salgótarján

06.13. Tárnoki Szilvia - Szombathely

06.14. Csiszár Mónika - Szigetszentmiklós

06.15. Mészáros Vivien - Budapest

06.16. György Zsuzsanna - Budapest

06.17. Akaró Noémi - Győr

06.18. Varga Ildikó - Mosonmagyaróvár

06.19. dr. Gáspár László - Budapest

06.20. Bodor Rozália - Csongrád

06.21. Vass Erika - Sümeg

06.22. Szántainé Varga Szilvia - Vecsés

06.23. Imre Róbert - Mosonmagyaróvár

06.24. Éliás Katalin - Budapest

06.25. Kerezsi - Batári Diána - Debrecen

06.26. Zaccomer Dóra - Szekszárd

06.27. Ghidán Ágostonné - Budapest

06.28. Babocsainé Koselák Zsuzsanna - Mogyorósbánya

06.29. Balogh Vivien - Budapest

06.30. Bodó Leticia - Szigethalom

07.01. Kelemen Erika - Máriakálnok

07.02. Kiss Anikó - Szeged

07.03. Schafer Márta - Mezőberény

07.04. Lejer Márta - Vác

07.05. Szilák Henrietta - Szolnok